Dhoma gjumi moderne

dhoma gjumi moderne 00 furniture Dhoma Gjumi Fjetjes me Porosi Viber 38344 799 989. 550 Nga Alban Dreshaj. Karakteristikat Me ofert n e dhom s Sara ju do t p rfitoni Dollapin 270x63. furniture Dhoma Gjumi me Porosi viber 383 44 799 989. com sht pia moderne prej 7 600 metrash katror p rmban pes dhoma gjumi dhe shtat banje. Menu Skip to content. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. 41 Ari truall 257 m2 sip rfaqe banimi si dhe ka 4 dhoma gjumi. Ex Tax 349 . BestSeller Albania. Dhoma moderne 73. Produktet 0. Krevat me tapiceri 160x190. plane per shtepi kodi 072 kati pare sallon kuzhin dhom gjumi dhe banjo. Bolero. 6 m2Apartamenti ka 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 garderobe 1 salle ndenjeje 1 kuzhine dhe 3 ballkone ku 2 jane me pamje direkte nga detiStrukture moderne amp funksionaleRezidenca ka 2 Mobileria Graniti sjell af r jush dizajnet m moderne t mobiljeve p r sht pin tuaj Na vizitoni n sallonin ton t mobiljeve Tani n lokacion t ri n Viti Rruga Muhamet Muharremi. Dhoma. weebly. Porosit online Dhoma gjumi per djem moderne Mbase nuk e merrni me mend por nj dhom gjumi p r f mij t tuaj t jep k naq si t madhe n saj t reagimit q ju t merrni gjithashtu mund t jet nj sfid n saj t shum llojshm ris s gjer t temave dhe mobiljeve t f mij ve q aktualisht jan n treg. SET DIVANESH EDMOND. KREVAT FEMIJESH K 870. Out Of Stock. Mobileria lisi porosi Dhoma me porosi Krevata per dy persona dekorim tavolina per oborr vajza Dhoma fjetje te perdora Kali orman mobilje per dhoma gjumi Shtrat Komoda te perdorura Shtrat gjumi per te rritur sungjer gjumi Dhome levisese Dhoma gjumi te perdorura gjermane Dhome flejt vetura Regall per gjum mobilie joga per braqni dhoma per femij Donatella sht dhoma e gjumit q kombinon rehatin me zgjedhje t dizajnuara mir . Ky apartament ka nje siperfaqe totale 220 metra katror dhe perbehet nga tre dhoma gjumi nje dhome e madhe ndenje kuzhina moderne me vete dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme te markave me te mira nderkombetare dy banjo nje dhome lavanderi dy korridore dhe nje ballkon te gjate i shtrire pergjate dhomes se ndenjes banjos dhe AMARA. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Dhoma moderne 72. Vet m p r shkak se vajza juaj teen ka nj dhom gjumi t vog l nuk do SUPER OFERTE Dhome gjumi moderne per vetem 299 euro Ne cmim perfshihen 1 Dollapi 2 Dy komedina 3 Komo 4 Pasqyre 5 Korniza e krevatit Oferta eshte e LIMITUAR Paguani edhe me keste Ju duhet vetem karta juaj e identitetit Aplikimi perfund brenda 10 minutave Facebook Magazina Ofertave Instagram Magazina Ofertave Ejani n 39 a vizitoni edhe nga afer Adresa Mbikalimi shkozetit rrotonta e Palmira panja me viza. 70cm gjatesi nje komo dy komedina pasqyre balle krevati e veshur me tapiceri 2 Trine druri 3 Dyshek i gomuar cope Aloe Vera me trashesi 25cm 4 Kendi Dea me permasa 2. 550 Nga Alban Dreshaj. Powered by Create your own unique website with customizable templates. interior ekspert mobileri arredime studio arkitekture ne tirane mobilim tirane modele dhoma ndenje dhoma gjumi moderne modele bufe dyer dritare kuzhina moderne dhe klasike aksesor kuzhine mobilje salloni dhoma f mij sh tendencat me te fundit te arredimit dhoma gjumi dhoma p r f mij dhome femij sh mobilje banjo dizajn modern banjo Mobileri per dhoma gjumi fushe kruje dhe mobilje te perdorura per lokale shtepia dhe e ofertave online. Deqan Dje 22 57 BANESAT. Ofrohet P R QIRA Banes 2 1 shum moderne n kompleksin PIKA n Lagjen e Spitalit 92m 2 Dhoma gjumi 1. 5 11. Te gjitha kendet ofrohen me porosi sipas kerkesave tuaja. Garnitura. Dhoma Gjumi Moderne Tetov Tetovo Macedonia. Dhoma moderne 71. Materialet nuk mund t kopjohen riprodhohen ripublikohen modifikohen transmetohen ose distribuohen n far do m nyre pa lejen paraprake t Portalit Albest. L 49 900. Shiko Pron n. E punuar me materiale cil sore ky set vjen tek ju me nje stil t thjesht dhe elegant me mimin m t mir . K rkoni shpallje p r dhoma gjumi t modeleve t ndryshme dhe gjeni modelin tuaj t preferuar t dhomave moderne klasike dhomave prej druri t thjeshta dhe modele tjera n mesin e mij ra shpalljeve p r dhoma gjumi n gjith Kosov n. 2020. Shitet Banesa moderne me hapsir Dhoma gjumi 3. Kosova. Hap sira m 117 N shitje 82. Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne lagjen Pejton banesa posedon Sallon me kuzhine Tri dhoma gjumi Banjo Ballkon . Prane nesh gjeni kendet dhe divanet e duhur per shtepine tuaj. gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit. Kemi punuar me dinjitet qysh nga viti 1965. Cel 00355 68 20 69158. Shtepi moderne ne Vitomirice Peje . Rruga 39 39 Rexhep Luci 39 39 me 75m2 kati 1 me kushte shum t mira banimi eshte e mobiluar ne t r si me termokos e pershtatshme dhe per zyre si dhe Ofrohet P R QIRA Banes e buku n lagjen Pejton n Prishtin tek quot Prime Rezidenc quot . 355697335435 Kerkoni te arredoni shtepine modele dhoma gjumi apo dhome femijesh etj Ina 39 s Studio Arkitekt ne Tirane Cel. Read More. Calle Cami de Ratils 40 12200 Onda Castell n SPAIN P. Fjal t ky e mbesin stili dhe cil sia moderne made in Italy. 1. Gjeni mobiljet q i p rshtaten dhom s tuaj shpejt dhe leht . pin. Contact 34 670 688 711 Administration 34 644 204 868. Garazh 1. Nj sht pi moderne familjare ndodhet n fshatin e qet t Rrashbullit vet m dhjet minuta me makin nga qendra e qytetit t Durr sit qyteti i dyt i Shqip ris . Website by eraldm. rating. See more ideas about furniture home bedroom. T gjitha me mime t leverdisshme. Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Albest. Hap sira m 300 N shitje 330. P r t arritur nj stil perfekt k shillohet t jepni nje prekje drite n mjedis dhe p r t shmangur ndjenj n e err sir s s tep rt. Linj Moderne. Hap sira m 117 N shitje 82. 2019. 2 2 persona dhoma gjumi banjo 135 dhoma standarde te medha maks. Mobilje Dhoma Gjumi me Porosi viber 383 44 799 989 . Drilon Mulaku 21 Apr 2021. 16 ari truall p r shitje Holiday Inn Resort KuneTipologjia 2 1 Pozicioni Kulla 10Sip. Banjo 3. ZBULO. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane frigorifer si dhe mobileri per dhoma gjumi fushe kruje. Cel 00355 68 20 69158. 5 1 persona 2 dhoma gjumi banjo furniture Dhoma Gjumi me porosi viber 38344 799 989. Content Lifestyle Shtepia Moderne me anesore dhe polica te trasha kombinim 3 ngjyreshe e leht p r kombinim Dizajn Atraktiv orman me dere te madhe dhe METER per gjatesi me rafte shtrati me dizajn unik dhe kombinim me PU me doreza rrotullese. Qyteti. Garazh 1. Dhoma perfemije. Magic Mesh mund t p rdoret si nj z vend sim p r nj der t ekranit t fiksuar dhe p rshtatet dyer t p rparme t pasme t Enjoy the videos and music you love upload original content and share it all with friends family and the world on YouTube. 8 milion dollar sh n malet mbi Beverly Hills. Shteti. ngjyre roze me te bardhe. O. Powered by Create your own unique website with customizable templates. cmimi 30. mobileri gesi rruga Q. Erica. Duke ofruar mobilim shtepiash dhe zyrash me varietetin me te larte ne form ngjyra materiale. Anastasia bedroom set. Dhoma gjumi Garnitura Tavolina buke Dhoma gjumi p r f mij Dhoma GJumi. Mobilje Dhoma Gjumi viber 38344 799 989 044 222 451. 1 kase krevati druri. 5. 4. 2021. 590 . 00 . Tel 00355 42 363246. Brend sia e hap sir s ndikon n cil sin e jet s q njer zit jetojn n m nyr t till q ata t nd rveprojn me k t mjedis n baza ditore dhe n se di ka nuk funksionon p r ju ka m shum gjasa t pengoj m shum sesa t ju b j t lumtur. Ne dim ta Vlersojm KlientinRr Riza Matoshi Nikadin Ferizaj Kuzhina. TVSH LEA. Klin Dje 23 26. Frymezuar nga tendencat moderne te materialeve koleksioni Amara eshte dizenjuar si per funksionalitetin ashtu edhe per kenaqesi vizuale qe paraqet kombinimi harmonik i ngjyrave 2 590. ENLARGE DHOMA NDEJE Dizajne t ndryshme me dimensone t gjeneratave t reja q krijojn hap sira me fuqi estetike dhe modele funksionale p r nevojat gjithnj n ndryshim t jet s moderne. DERI N 20 ZBRITJE. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me siperfaqe totale 96. 000 Nga Vlorjan Pa arizi. Komodina 45x50 cm. Kati i par . Paisur me ndi im an sor. Jemi kompania e par n rajon e nd rtimeve nga druri q kemi sjellur p r t gjith ju ekspozit n e vilave nga druri p r t i par nga af r dhe p r t i prekur me dor n tuaj punimet tona. 5 Banjo Kati 4 Kjo banes e mobiluar me shum p rkushtim ofron komoditet dhe relaks t v rtet p r nj familje. Duke ofruar transport falas n gjith Shqip rin BestSeller ju ofron gjith ka q i p rket mobilimit t ambjenteve tuaja. 2021 Leshoj banes moderne me qira ne lagjen Arberia perballe ambasades Austriake afe Five Star eshte 80m2 Banesa posedon dy dhoma gjumi sallon dhe KODI I 720 Dimenzionet I 13. Harmony. Fillimi Rreth ne Produktet. 349 . 3x245h dyer me shine Komon 90x46x80h me pasqyr 85x65 cm 2 Komedinat 50x36x40h dhe Korniz n e Krevatit 160x190 cm Lokacioni ideal i kompleksit Eng Invest ju jep liri dhe casje banor ve n t gjitha funksionet e nevojshme p r jet t rehatshme. Ne shpenzojm nj t tret n e jet s son n dhom n e gjumit ndaj sht e r nd sishme q . comeraldm. Produktet Modelet 2021. Dhoma ELENA e kombinuar me stilin m bashk kohor thjesht dhe esenciale . Ina 39 s Studio Based in Tirana working all over the world. 550. 355697335435 Adresa Dardania Model Koshare 70000 Ferizaj Kosovo Na Kontaktoni. Cmimi 1399 3. Lipjan 30 May 23 16. Website by eraldm. Mobileri Lenc Ferracaku zgjedhja e duhur. Arb ria Dragodan Prishtin me 18. Fillimi Dhoma Gjumi Moderne. Sht pia ka 3. 04m2 dhe cmim 1800 euro m2. Kati i dyt . Dhoma gjumi Gubergren amet dolor ea diam takimata consetetur facilisis blandit et aliquyam lorem ea duo labore diam sit et consetetur nulla. AL. Mobile moderne p r vende moderne. e perbere nga 2krevate me shkalle ne forme marinari tavoline kompjuteri me raft librash dhe dollap rrobash 1m. Sot 19 57. Garnitura Dhoma gjumi Para Dhoma ALBEST. Read more. P rshkrimi i kompanis LESNA eshte nje kompani e cila prej 30 vitesh operon ne sektorin privat te Kosoves Maqedonise dhe Shqiperise duke bashkepunuar me partnere te fuqishem ne Slloveni Gjermani Itali e me gjere. FATVIN VIP SALOTI Fantazia e mobilimit elite p r ambjentet tuaja. com Dhome gjumi DORISVper vetem 499 euro Ngjyrat sipas deshires tuaj Transport Montim Durres Tirane FALAS Paguani edhe me keste Ju duhet vetem karta juaj e identitetit Aplikimi perfundon brenda 10 minutave Facebook Magazina Ofertave Instagram Magazina Ofertave Ejani n 39 a vizitoni edhe nga afer Adresa Mbikalimi shkozetit rrotonta e kenetes unaza e re Durres. Anonim Shpallje Shit si q nga 30. I disponuesh m N magazin . Kacanikut. Lea. Dhoma Gjumi sipas deshires Tuaj Mar 18 2014 Explore Mobileri Tirana 39 s board quot DHOMA GJUMI quot followed by 732 people on Pinterest. 4 Rruga e Teleferikut . Ofrohet per qera apartament me 2 dhoma gjumi i kompletuar me mobilje moderne dhe funksionale dhe me te gjitha komoditetet e tjera. comSOCIALFacebook facebook. 3 437 likes 23 talking about this. 90m 2 Dhoma gjumi 1. 5 Banjo Kati 1 Banesa gjendet n katin e par t nj rit prej objekteve m cil sore dhe moderne n lagjen Pejton n Prishtin quot Prime Residence quot af r zyreve q ndrore t NLB Bank. 70 ide dizajne per dhoma gjumi Dhome gjumi me modele te ndryshme ngjyra dhe elemente te ndryshme dhome per te martuarit dhome per pleq dhome per vajza E mail info nobel mobilje. Banjo 2. com . Fabrike amp Salloni i Mobileve quot RINIA quot Greme Ferizaj. Sallon 1. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. ZGJEDH DIVANIN. 450. Demi tani po banon n nj sht pi prej 8 5000 metra katror sipas Realtor. Lipjan Sot 08 55 Dhoma Gjumi. Apr 11 2021 Explore bardha bardha 39 s board quot dhoma gjumi quot on Pinterest. Kati i Pare I 4 Dhoma Gjumi dhe 2 Banjo. 18 312 p lqime 49 duke folur n lidhje me k t . Sipas Dirt. Tregu i lir Vlor Mob 0682349520 . com Rr. Tendenca sht q t krijohet About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy amp Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Regjistrohuni n lajmetarin Axl Mobileri p r t mos humbur uljet dhe p r t njohur ofertat kushtuar produkteve tona. Dhoma gjumi Garnitura Tavolina buke Dhoma gjumi p r f mij Kuzhina Moderne Pristina. SHP RBLENI VETEN ME. Kuzhina moderne Nj zgjedhje e gjer e kuzhinave moderne t p rshtatsh m sipas shijes dhe stilit tuaj q kuzhina juaj t jet unike mund sia p r nj zgjedhje t gjer t materialeve elementeve dhe ngjyrave n harmoni me sht pin tuaj. Prishtina Lagjja e muhaxher ve Rr. Rezidenca eshte ne ndertim ka arkitekture moderne dhe punime cilesore. Dollap 240x240 cm. Rezidenca po ashtu p rfshin kuzhin koktej bar dhe banj spa. 1 dollap me 7 kanate dhe 5 sirtare. DHOMA GJUMI P R F MIJE. Kjo kategori i sht dedikuar t r sisht mobiljeve moderne t dhom s s gjumit. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Kuzhin 1. D. . Prodhimet Tona Ne prodhojm dyer t hyrjes dyer p r dhoma dritare kuzhina paradhoma dhoma gjumi si dhe t gjitha prodhimet enteriere p r sht pi hotele restaurante etj. Erica. Banesa ka k t renditje 1 Dhom ndenje 1 Kuzhin 3 Dhoma gjumi 1 Ballkon 1 Banjo 1 WC 1 Garazh Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib 383 44 799 989. Prona p rb het nga 2 dhoma pritjeje 1 kuzhin 3 dhoma gjumi lart 2 banjo dhe nj bodrum. Kati i par p rfshin sallon kuzhin depo wc garazhd apo dhom dhe verand . 00. Te punuara me Dru masiv Mdf Akrilik Melamine etj. FINAL COMPANY. Rrall her n mes t koh rave t zakonshme na mund sohet t jetojm nj jet p rrallore. Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore 5 kateshe dhe tre ndertesa 2 kateshe. Dhoma gjumi 2020 Dhoma gjumi moderne Dhoma gjumi per femije Vajza Djem Bebe. Kemi tendenc n q dhom gjumi t b jm nj r n nga dhomat m t m dha t sht pis me q llim q t realizojm brenda kabina dollap dhe banj t dukshme me vask . Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Deri n 50 zbritje Zbuloni mobiliet kualitative dhe moderne p r t kompletuar sht pin tuaj. Dhoma moderne 72. Po ashtu edhe nj mobilje me sirtar shum praktike me pasqyr . Apartamenti eshte ndertim i ri me siperfaqe 120m2 dhe ka ne perberje te tij 2 dhoma gjumi dhome e ndenjes ku ka te perfshire dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet e nevojshme koridori nje banjo si edhe 2 ballkone me pamje te mrekullueshme te Moderne dhe praktike. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Dhoma gjumi 3. prev. Permasat. Zgjidhni ngjyrat e ngrohta dhe materialet cil sore. . 7 m2 te ndare ne kater kate. Prishtin Mobilje Dhoma Gjumi viber 38344 799 989 044 222 451. 4 Rruga e Teleferikut . Materiali Melamin . pin. 57 Km nga qendra B Shitet dhome gjumi e perdorur per femije. Sht pit e lagjes Arb ria Luxury Homes kan dyer dhe dritare moderne t cilat shquhen p r ngjyrat dhe Dhome gjumi per femije Brryli Tirane 0. com Banesa posedon 3 dhoma gjumi me hap sir t mjaftueshme dhe orendi qe nj dhom moderne posedon. Banes me qira. DHOMA GJUMI. Per Qira. T gjith kemi par filma si Hirushja apo Bor bardha ndaj l reni f mij n tuaj t p rdor imagjinat n dhe t kuptoj se si sht dhoma e ndrrave m pas projektuesi do ta kthej at n realitet. Mobile Dekor si kompani sht themeluar m 1983 duke filluar me prodhimin e mobileve mobileve sht piake dhoma dite e gjumi kuzhina mobile p r zyr restaurante e hotele etj me zotimin ndaj produkteve unike dhe dizajnit special sikurse ndaj kualitetit si nj kuptim dometh n s i nj reputacioni t shk lqysh m n treg. Na vizitoni Kende te ndryshem Divane . 5 Banjo Kati 1 N katin e par n kuad r t kompleksit quot Prime Residenc quot ndodhet kjo banes moderne e mobiluar s fundi me shum shije dhe af r t gjitha komoditeteve p r jet sa m komode. Mobilje p r dhoma gjumi gt Mobilje Inventar dhe Dekorim gt Ferizaj. N dit t e sotme dhoma e gjumit po b het nj ambient gjithmon e m i madh. Details. 70cm me 2m 5 Tavoline mesi 6 Tavoline ngrenje me hapje me 6 karrike 7 Minibar me gjatesi 2m K to ide p r dhoma gjumi p r adoleshent p r hap sira t vogla duhet t p rshtaten me ju dhe adoleshentin tuaj dhe t b jn hap sir n e tyre t vog l t ndjehen t m dha n stilin 1. 3 750. Rr. Dhome gjumi moderne e bardhe Dhoma gjumi moderne e bardhe Dhome gjumi moderne Dhome gjumi quot Donatela quot . Dhoma gjumi 3. 2 komodina me 3 sirtare secila. Qendra Prishtin me 11. T gjitha materialet p rfshir fotografit jan e drejta autoriale e Albest. 3 952 likes 13 talking about this. Zyre. Dhoma gjumi 3 amp 4. Punojme Kuzhina Dhoma Gjumi Dhoma p r f mij Paradhoma Komoda Tavolina Sht pia e mrekullueshme p rmban gjasht dhoma gjumi nj teat r n sht pi ashensor shkruajn mediat e huaja transmeton GazetaBlic. 6 mobilje dhome gjumi der Dhoma gjumi per femije krevata dhom mobile korniza Tushkabin Krevet per beba dhoma fjetje Shtrat per femij kauq kamp shtepiza ne shitje ne kosov lule regall vitrin dhome e fjetjes Korrniz shtrati dysh te SelaImpex Fabrika e mobiljeve. Prishtina Mati 1 . Na kontaktoni Tel 039 433 180 377 44 139 353 386 49 300 838 info ukaj. al. Perdhesa Qendrim ditor kuzhin depo dhome gjumi banjo garazh dhome teknike Nen kulem 3 dhoma gjumi 2 banjo Zbritje N T Gjitha Produktet BROVINA GROUP Shikoni galerin e produktete dhe binduni vet p r dizajnin kualiteti flet vet . 20cm lartesi dhe me 2. Seti p rfshin 1 dollap 2 komedina 1 komo 1 zgar krevati dhe 1 krevat pa dyshek. Website by eraldm. Shumica e dhomave t gjumit n Amerik n Veriore Australi dhe Europ s fundmi kan dy dhoma gjumi zakonisht nj dhom gjumi kryesore e cila p rdoret dhe shfryt zohet nga antar t kryesor t familjes psh burri me gruan dhe nj dhom tjet r e cila Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. 480 . Fabrika e Mobileve Standard sapo ka krijuar web faqen e re kur si risi tani ka edhe mund sin e porosis online me q rast p r her t par nj Mobileri nga Malisheva ka arritur t aplikoj k t sistem t shitjes online. Nga zanati i vjet r e deri tek makinat m moderne t prodhimit ne e ndryshojm Mobilje Dhoma Gjumi me Porosi viber 383 44 799 989. Dhoma moderne 70. 0 m Perdhesa I Salloni Kuzhina 1 Dhome Gjumi 1 Depo dhe 1 Banjo. Sip 60. Dhoma moderne 71. Dhoma Gjumi Moderne klasike tre ngjyreshe e leht p r kombinim Orman me rafte shtrati me balline harkore shume te vecante kombinim me shtof Dhoma gjumi per femije te moshave te ndryshme Disa modele mobilimi per dhomen e femijeve tuaj. Website by eraldm. Ferizaj Sot 21 06 Dhoma Gjumi. P rsosm ria na dallon. Banjo 2 1. Dhoma e gjumit s bashku me dhomat e tjera p rb jn sht pin . Reference DHGJ06. Tel 389 70 593 069. Ne shpenzojm nj t tret n e jet s son n dhom gjumi k shtu q sht e r nd sishme q kjo t jet praktike dhe mir prit se pasi Donatella ju ofron nj gard rob me gjasht dyer krevatin dy komedina dhe nje komo. E mobiluar ne menyre moderne per tu ndjere komod ne pushet tuaja. Ofert Dhoma. Zbuloni se si t inkorporoni stilin tuaj t adoleshent ve. Dhome Gjumi ELENA. Ferizaj Dje 23 36 Ne prodhojm dyer t hyrjes dyer p r dhoma dritare kuzhina paradhoma dhoma gjumi si dhe t gjitha prodhimet enteriere p r sht pi hotele restaurante etj. Dhom Gjumi Krimea. Dhoma gjumi 1. sht e p rdorur. Rr. Perberja 30 shredded foam copa sfungjeri me flluska 70 mikrofiber klaster. Tel 00355 42 363246. rating. Me Sheshin Skenderbeu 7 minuta larg n k mb e me shkollat fillore Meto Bajraktari e Model vet m hapa larg banesave jetesa n kompleksin Eng Invest sht e dizajnuar p r familje q d shirojn gjall rin e qendr s dhe qet sin e rahatin e Dhoma Gjumi Modele Moderne Vib 383 44 799 989. Ky apartament ka nje siperfaqe totale 220 metra katror dhe perbehet nga tre dhoma gjumi nje dhome e madhe ndenje kuzhina moderne me vete dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme te markave me te mira nderkombetare dy banjo nje dhome lavanderi dy korridore dhe nje ballkon te gjate i shtrire pergjate dhomes se ndenjes banjos dhe Arkitektur moderne e p shtatshme p r banim ambient komod dhe shum i qet pamje dhe ndriqim lidhje te mira me gjith qytetin ka dy dhoma gjumi sallonin te bashkangjitur me kuzhine dhe trapezari banjo ballkon. 550 12 foto. Tel 00355 42 363246. Ka nje siperfaqe toke prej 239 m2 dhe siperfaqe ndertimi 385. Per Qira. Nj gjum i mir nuk varet vet m nga nj dyshek i rehatsh m por gjithashtu edhe nga ambjenti n dhom n e gjumit. 00 1 815. Prizren Dje 23 09 108 . Box 43 12520 Nules Castell n SPAIN Tophane Prishtin me 12. Home gt Dhoma GJumi Showing all 10 results. 600 Per Muaj. comeraldm. Relaks pas nje dite te veshtire Strukture Druri. Dibr s Tiran p rball komisiariatit nr. Dhoma t ndej s. Banjo 2. 4 Rruga e Teleferikut . Rreth nesh. NJ DHOM G amp G EXCLUSIVE sht kompani lidere n nd rtimin e objekteve nga druri ku fokusin kryesor e ka nd rtimin e vilave nga druri. al. 55 nata kuzhina dhoma gjumi dyer dritare etj. mimi Kuzhina moderne Kuzhina me ishull Kuzhina me banak Kuzhina me porosi Me xham te stampuar Kuzhina moderne dhe klasike Mobileri. Read More. Dhoma ka nj kok krevati ovale me vend t . SUPER Gj ndje dhe SUPER Lluks. Garazh 0. See more ideas about bedroom design bedroom interior modern bedroom. FABRIKA E MOBILEVE STANDARD SJELL ONLINE SHOP. Keni ambient klasik apo modern nuk sht problem sepse ne kemi zgjidhje p r ju. Dhoma gjumi klasike dhe moderne p r nj stil dizajni ose romantike e kompletuar me gjith ka shtret r dyshek jast k rrjeta dhe fustanell . com e cila p rfshin gjasht dhoma gjumi dhe n nt banjo. Dhoma 59 Dhoma Gjumi 28 Dhoma p r F mij 10 Shtrata 8 Shtrata p r f mij 13 Garnitur 27 Garintur L kure 6 Garnitur Klasike 9 Garnitur Shtofi 12 Garniture 9 Garniture Shtofi 8 Kand 11 Corner Shtofi 0 Kand L kure 1 Kand Shtofi 10 Ofertat 0 Tjera 184 Komod 30 Orman 27 Paradhom 17 Raft 3 Bejme kuzhina moderne dhe klasike dhoma gjumi per femije dollap dhe krevate soxhorno etj. Ngjyr vishnje. Kerkoni te arredoni shtepine modele dhoma gjumi apo dhome femijesh etj Ina 39 s Studio Arkitekt ne Tirane Cel. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Banjo WC Hap sir e rezervuar p r nj banjo dhe nj WC moderne q garanton hap sir t mjaftueshme p r rehati. About Us. Tualete 1. Donatella sht dhoma e gjumit q kombinon rehatin me zgjedhje t dizajnuara mir . 4 Rruga e Teleferikut . 8 milion dollar t Rihanna s March 18 2021 by admin K ng tarja me fam bot rore Rihanna ka bler nj rezidenc prej 13. Dhom gjumi e kompletuar. Banes me 2 dhoma gjumi n shitje n lagjen Pejton Arting. Dhoma gjumi 2. Jun 5 2021 Explore Shemsi Fazliu 39 s board quot Dhoma gjumi quot on Pinterest. Dibr s Tiran p rball komisiariatit nr. Elena nje dhome e kompletuar me krevat dollap me 3 kanata dhe 6 dyer me pasqyr qendrore 2 komodina me nga dy sirtare si dhe nje komo me tre sirtatre dhe pasqyr . Ne ju ofrojm modele t ndryshme t kuzhinave. Moderne me anesore dhe polica te trasha kombinim 3 ngjyreshe e leht p r kombinim Dizajn Atraktiv orman me dere te madhe dhe METER per gjatesi me rafte shtrati me dizajn unik dhe kombinim me PU me doreza rrotullese. Read More. Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne te Garant. Kjo hije sht perfekte p r zbukurim do dhom gjumi dhe kombinojeni at me tonet pastel. Shiko njoftimet dhe gjej mobilje t ndryshme si dollapa p r dhoma gjumi dhoma gjumi klasike llampa p r dhoma gjumi dhoma gjumi prej druri rafte p r dhoma gjumi dhoma gjumi t thjeshta dhe shum lloje tjera n shitje n MerrJep. 000leke K ng tarja me fam bot rore Rihanna ka bler nj rezidenc prej 13. comeraldm. Mobileri MUCA nje kompani me rrenje te forta ne tregun Shqipetare qe nga viti 2001. Cel 00355 68 20 69158. Shiko Pron n. per me shum 044222 451 049 494 030 si dhe mundesia ne viber 383 44 799 989 cmimi i Dhoma Gjumi Fjetjes 550 Euro vib 377 44 799 989. Banes me qira moderne me 3 dhoma gjumi. ZBULO. Tualete 2. All TAPETE DYSHEKE MOBILIM ZYRE Dhoma gjumi Dhoma perfemije Kende Kuzhina Divane. 8 milion dollar sh n malet mbi Beverly Hills. Shpallje tjera nga Shit si. Shitet dhom gjumi shum moderne komode dhe krejt e ve ant me krevat rrumbullak q rrotullohet me telekomand . Dhoma gjumi. Prishtina Lakrisht . Dibr s Tiran p rball komisiariatit nr. TAVOLINA amp KARRIGE. Garnitura. 06. Karakteristika Me ofert n e dhom s Lea ju do t p rfitoni Dollapin 240x52x240h me 6 kanata Komon 90x46x80h me pasqyr 85x65 cm 2 Komedinat 50x36x40h dhe Korniz n e Krevatit 160x190 cm M shum . Banes me 3 dhoma gjumi me qira n lagjen Mati 1. Me ofert n e dhom s Lea ju do t p rfitoni Dollapin 240x52x240h me 6 kanata K. Kati i dyt i sht pis p rfshin dhom n e prind rve me garderob banjo dhe terrac dhe dy dhoma p r f mij nj ra me terrac si dhe banjon 5 dhoma gjumi e 7 banje brenda rezidenc s 13. v nd p r televizor dhe karrige. Ofrojme per shitje shtepine Vile moderne per qira ne zonen e Saukut ne Tirane. pin. comeraldm. N dit t e sotme dhoma e gjumit moderne kan tendencat t b hen nj ambjent gjithmon e m i madh. N mim edhe dysheku dhe mbulesa e krevatit n 1 Dhome gjumi meshine e kompletuar dollapi me permasa 2. . Shiko Pron n. Ilir Kastrati 27 Apr 2021. al. Komo 110x80 cm. mobileriaenesi. Dhoma gjumi. Dhoma gjumi te ndryshme moderne dhe klasike . MOBILERIA ENESI DHOMA GJUMIWEB www. Ulje 10 . SHPORTA 0 LLOGARIA. Apartamenti ka nj hap sir t organizuar nj sallon me ambjent gatimi t p rfshir 2 dhoma gjumi 2 tualete. Kemi tendenc n q dhom gjumi t b jm nj r n nga dhomat m t m dha t sht pis me q llim q t realizojm brenda kabina dollap dhe banj t dukshme me vask . Read more. Cel 00355 68 20 69158. com Dhoma gjumi per vajza si n p rralla Dizejnuesit dhe artist t kan sygjeruar quot fantazi t gjall quot p r dhoma gjumi unike. Dhoma P r Femij Tetov Tetovo Macedonia. Dhoma gjumi p r nj gjum t rehatshem. 990 EUR Sot 11 21 Shitorja Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi . Sip 134. Gjeni dhoma gjumi me mimet dhe ofertat m t volitshme p r ju. Organizohet ne 2 sallone te medha kuzhine 5 dhoma gjumi 5 banjo depo 3 ballkone dhe verande. Tavolina me karrige t ndryshme. Duke perfshire Dyert levizese te dollapeve te rrobave mobilje te dhomave te dites te dhomave te fjetjeve dhomave te femijeve tavolina per TV Tavolina per Koktej karrige tavolina per kompjuter etj Dhoma gjumi. Dhoma gjumi moderne. Tel 00355 42 363246. Dhoma gjumi per cifte Dhoma gjumi per femije 2020 matrimoniale Mobile moderne p r vende moderne. BestSeller ka nisur pun n si kompani n Prill t 2017 s dhe tashm sht me 4 ekspozita t m dha n Tiran Vlor Elbasan dhe n Shkod r me nj ekspozit mobiljesh prej 3600 m2. Sip 121. totale 104. Dibr s Tiran p rball komisiariatit nr. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder antibakterial Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . Gold bedroom set. com Rr. 240x52x240h. Ju sjellim modelet m t reja t dhomave t gjumit me dizajn ekskluziv ose sipas porosis Komod moderne me dizajn bashkohor me mim Per Shitje. See more ideas about bedroom design bedroom interior modern bedroom. Istog Dje 23 33 Fabrika e mobileve Graniti shpk sht nj kompani q operon n treg q nga viti 1982 n shitjene mobileve nd rsa q nga viti 1995 n prodhimin e mobileve n fillim me nj prodhim me kapacitet t vog l kurse tani me nj siperfaqe t prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2. 161 000 . Newdesign prodhon servison dhe miremban furniture per shtepite kuzhina dhoma gjumi zyra dhe elemente tjera. Kategorit Amara Dhome Femijesh. Ide p r dhoma gjumi. Choose Category. Kuzhina sht e pajisur me pajisje moderne dhe Arkitektur moderne e p shtatshme p r banim ambient komod dhe shum i qet pamje dhe ndriqim lidhje te mira me gjith qytetin ka dy dhoma gjumi sallonin ne dy pjes t bashkangjitur me kuzhin trapezari dy ballkona podrum dhe nj banjo parkingu i p rbashk t. 00. Dhoma gjumi Moderne klasike dhe mbi t gjitha t rehatshme Garnitura t bukura dhe t rehatshme Kuzhina Moderne dhe t praktikshme Dhoma gjumi. 355697335435 Dhom Gjumi Druri. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Sot 11 21 N lagjen Arb ria Luxury Homes ju do t gjeni arkitektur dhe infrastruktur t kompletuar t planifikuar bazuar n normativat m t larta evropiane. Vizioni Lesna eshte te krijoje nje jete te perditshme Zgjedhje t shumta p r Kuzhina klasike dhe moderne. Read more. com mobileriaenesiInstagram mobileriaenesiTwiter mobil Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte kuzhina moderne dhoma gjumi dyer te brendshme divane komoda tavolina etj. 2021. Banese ne shitje ne Fushe Kosove S dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera 100 apartamente me qera durres shtepi me qera ne kamez shtepi me qera laprake shtepi me qera per studente tirane njoftime falas per shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me Planifikimi i jav s apartament me nj dhom gjumi n nj sht pi t seris I 522A Sht pit e seris I 522A jan p rfaq sues tipik t zhvillimit urban t fund viteve 70 fillim t viteve 80 t shekullit t kaluar. Shitet apartament 2 1 tek Rruga e Kosovareve . Get Started Kompania Ukaj posedon fabrik n me siperfaqe 3000m2 Showroom Ukaj me hapsir 1500m2 moderne dhe me standarde europiane. Kualiteti dizajni dhe puna jon e palodhur na ka kualifikuar ne ket nivel ku jemi. Dhoma Gjumi. 300. 05. Rr. 05. Dhoma Gjumi me Dizajne Moderne vib 383 44 799 989. Taksa t m parshme 389 . Kende klasike dhe moderne te nje cilesie te larte ne durres. 05. Aranit Serbi 200 m posht kryq zimit tek rinia 2. Banes me 1 dhom gjumi n shitje n lagjen e Muhaxher ve. Dizajni i apartamenteve n Marigona Hill sht formuar nga nj kuptim dhe qasje ultra moderne me arkitektur minimaliste bazuar n konceptin e nj shesh qytet ze q p rfshin linja t guximshme gjeometrike q Shitet Banesa moderne me hapsir Dhoma gjumi 3. dyer vitrina Kauqa dollapa Orman Dhom Gjumi dhoma per femije Dollap komoda Dhoma dollap per rroba garnitur 1. 60 000 . PRODUKTET Arritjet e reja n Brovina Group M Shum Dekorime sht piake Produktet Jeni kurioz Tavolina linj moderne dhe klasike karrige dhoma gjumi kolltuqe minibare sogiorno tavolina kompjuteri teper praktike dhe komode. Regjistrohuni n lajmetarin Axl Mobileri p r t mos humbur uljet dhe p r t njohur ofertat kushtuar produkteve tona. 1. Seti dhom s s gjumit Krimea sht gjith ka i duhet dhom s tuaj. Enlarge Dhoma Ndeje jan inspiruar nga shume stile dekorimi q japin nj sharm t brendsh m dhe mbartin kode p r hap sira banimi t Perberja 30 foam sfungjer me flluska 70 fiber silikoni. Tualete 1. Falemenderoj per besimin tuaj Plane per shtepi ju ofrone plane per shtepi moderne plane per shtepi banimi te bukura te vogla nje kateshe dhe private. 95 dhoma standarde maks. 2 2 ose 3 1 persona dhoma gjumi banjo 193 dhoma familjare A maks. All rights reserved Kuzhina Moderne amp Klasike. Sot ka shum njer z q zgjedhin zbukurime t thjeshta n sht pin tuaj dhe sht q minimalizmi dhe stili nordik po b jn nj d m n sht pit tona. Kerkoni te arredoni shtepine modele dhoma gjumi apo dhome femijesh etj Ina 39 s Studio Arkitekture ne Tirane Cel. Stafalagja Zogu 1 shkoder Perde Moderne per Deren per Shtepi Per Sallon kuzhine dhoma gjumi Perde e cila hapet dhe m pas mbyllet vetvetiu pas jush duke ju lejuar t ecni me leht si edhe kur duart tuaja jan plot. kati dyt 3 dhoma t fjetjes dhe banjo me tush kabin . Rahovec Sot 11 39 . Me sip rfaqe prej 92m p rb het nga 1 Q ndrim Ditor me Kuzhin 2 Dhoma Gjumi Banjo Wc dhe Banesa ndodhet n Arb ri Dragodan n objektin e nd rtuar nga kompania Berisha Group e nd rtuar nga nj arkitektur moderne po ashtu af r saj sht Qendra Tregtare Minimax. Read More Dhoma gjumi t reja dhe t p rdorura n shitje. P rsosm ria na dallon. 00 2 Dhoma gjumi Apartament 2 1 te uji ftohte per qera ditore ose javore 50 large nga deti. A. Ne total hoteli eftalia Marin ka 491 dhoma. TAVOLINA. Get Started N prodhimet tona do t gjeni mobilim t plot duke filluar nga dyer t brendshme dyer t blinduara dritare parkete guzhina dhoma gjumi shkall dhe parmake bibloteka etazhere veshje guri fasada t brendshme dhe t jashtme mozaik let r murale dhe do aksesor q nevojitet p r mobilim modele dhe stilime moderne dhe kalsike. Mobilje Kuzhina Moderne me qmime te 92m 2 Dhoma gjumi 1. Ofron staf te kualifikuar ne dispozicionin tuaj. Banesa ka gjith sej 105m2 sip rfaqe banimi. 1 komo me 4 sirtare. See more ideas about bedroom design home interior design. posa em p r tv dhe tre dhoma frigoriferike t inkorporuara. Dhome gjumi PERSIANA per vetem 499 euro Dhome importi Italiane Sasi te limituara Paguani edhe me keste Ju duhet vetem karta juaj e identitetit Aplikimi perfundon brenda 10 minutave Facebook Magazina Ofertave Instagram Magazina Ofertave Ejani n 39 a vizitoni edhe nga afer Adresa Mbikalimi shkozetit rrotonta e kenetes unaza e re Durres. Dhoma gjumi moderne dhe luksoze Foto galeri Content Lifestyle Shtepia Dhoma e gjumit. Ato jan dy tone q mb shteten p r t krijuar nj t sofistikuar dhoma gjumi me linja moderne dhe dekorim minimalist dhe elegant. S dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane shtepi me qera ne tirane te lira gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera 100 apartamente me qera durres shtepi me qera ne kamez shtepi me qera laprake shtepi me qera per studente tirane njoftime falas per shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me Apr 28 2021 Explore Shemsi Fazliu 39 s board quot Dhoma gjumi quot on Pinterest. SHIKO ME SHUME. Projektuar p r arg tim oborri qendror t on n nj hap sir t jashtme P rshkrimi Dhoma gjumi per djem me ngjyra te ngrohta dhe shume komode. dhoma gjumi moderne